Odalarımız

Ayvalık Sarımsaklı'da Huzur dolu, tam aradığınız gibi bir tatil Ali Gür Apart'ta sizi bekliyor. Birbirinden farklı apart seçeneklerimizle, sizlere evinizin rahatlığında bir tatil ortamı sunuyoruz. Sarımsaklı Plajı'nda denize sıfır konumdaki 16 Apart - 80 yatak kapasiteli tesisimizde TV, klima, restaurant, plaj, otopark ve çocuk parkı mevcuttur.

Otelimizin plajda kendine ait yeri olup; şemsiye, şezlong, minder, duş, soyunma kabinleri mevcuttur.
Otelimizin kendine ait otoparkı bulunmaktadır. Otelimizde wireless internet bağlantısı vardır. Otelimizin bahçesinde her gece canlı müzik yapılmaktadır.

Oda Tipi 1: Oda içerisinde; klima, mini bar, yatak grubu mevcuttur. Fiyata sabah kahvaltısı dahildir.

Oda Tipi 2: Oda içerisinde; klima, mutfak ve tüm mutfak malzemeleri, yatak grubu mevcuttur. 3 kişilik yatak kapasitesine sahiptir.

Oda Tipi 3: Oda içerisinde; klima, mutfak ve tüm mutfak malzemeleri, yatak grubu mevcuttur. 4 kişilik yatak kapasitesine sahiptir.

Oda Tipi 1+1 Suitler : 1 oda 1 salon şeklinde olup her iki odada da yatak grubu mevcuttur. Her iki oda klimalıdır. Mutfağı, tüm mutfak malzemeleri ve oturma grubu vardır.
4 - 6 kişinin kalabiliceği şekildedir.

Oda Tipi 2+1 Suitler: 2 oda 1 salon şeklinde olup her iki odada da yatak grubu mevcuttur. Her iki oda klimalıdır. Mutfağı, tüm mutfak malzemeleri ve oturma grubu vardır.
6 - 8 kişinin kalabiliceği şekildedir.

Oda Tipi 2+1 Suitler: 2 oda 1 salon şeklinde olup her iki odada da yatak grubu mevcuttur. Her iki oda klimalıdır. Mutfağı, tüm mutfak malzemeleri ve oturma grubu vardır.
5-6 kişinin kalabiliceği şekildedir.

Oda Tipi 1+1 Teras Daire: 1 oda 1 salon şeklinde olup her iki odada da yatak grubu mevcuttur.  Mutfağı, tüm mutfak malzemeleri ve terasında masa ve sandalye mevcuttur.
4 kişinin kalabiliceği şekildedir.